ІНВІТРО: Українці піклуються про своє здоров’я

Вівторок
01.02.2011
Розмова з Лілією Котенко, менеджером по франчайзингу ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО"
 

На Вашу думку, наскільки в Україні розвинений ринок послуг лабораторної діагностики?
Ринок лабораторної діагностики достатньо добре розвинений на території всієї України. Є досить сильні гравці, які представляють конкретні регіони. Наша компанія, наприклад, націлена відкривати офіси по всій території країни. Навіть не в особливо великих містах (від 100 тис. населення) на послуги лабораторної діагностики також є досить хороший попит. І успішність роботи офісу в таких містах залежить не тільки від популярності бренду, а більшою мірою від логістики: чи дозволяє логістика вчасно доставляти результати з самого медичного офісу в лабораторію.

Як Ви оцінюєте попит на послуги лабораторної діагностики в нашій країні зараз?
Вже за результатами роботи свого першого медичного офісу в Україні ми побачили, що дуже велика кількість людей дбає про своє здоров'я. Можу сказати, що попит навіть перевершив наші очікування.

Чи притаманна цьому бізнесу сезонність?
Послуги, що надаються офісами лабораторної діагностики, можна розділити на кілька груп. Взимку, наприклад, великим попитом користуються аналізи, пов'язані з простудними захворюваннями. Влітку ж на перший план виходять інфекційні. Тобто присутня сезонність для кожного виду досліджень.