ІНВІТРО вдруге в Дніпропетровську

Вівторок
01.02.2011
1 лютого відкрив свої двері другий у Дніпропетровську офіс Незалежної лабораторії ІНВІТРО
 

1 лютого відкрив свої двері відвідувачам другий у Дніпропетровського власний офіс незалежної лабораторії ІНВІТРО. Крім того, з 19 січня працює і перша франчайзингова точка в Україні в місті Полтава.

"Незалежна лабораторія ІНВІТРО" - це мережа медичних офісів, які здійснюють лабораторну діагностику. Компанія успішно працює на російському ринку з 1995 року. З 2010 року "Незалежна лабораторія ІНВІТРО" почала свою діяльність і в Україну, в місті Дніпропетровську.

Хоча наша компанія не так давно почала роботу в Україні, бренд ІНВІТРО вже впізнають, довіряють нашій лабораторії, з кожним днем все більше пацієнтів користується нашими послугами", - розповідає Лілія Котенко, менеджер по франчайзингу ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО". - "У найближчих наших планах - ще кілька офісів на території Дніпропетровська, а також у Дніпрозержинську. І, звичайно ж, розвиток франчайзингової мережі. Нашою пропозицією цікавляться досить багато потенційних партнерів з різних регіонів країни, ведуться переговори щодо нових відкриттів".


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію