01.02.2011

ІНВІТРО вдруге в Дніпропетровську

1 лютого відкрив свої двері другий у Дніпропетровську офіс Незалежної лабораторії ІНВІТРО

1 лютого відкрив свої двері відвідувачам другий у Дніпропетровського власний офіс незалежної лабораторії ІНВІТРО. Крім того, з 19 січня працює і перша франчайзингова точка в Україні в місті Полтава.

Франчайзинговий офіс ІНВІТРО в Полтаві

"Незалежна лабораторія ІНВІТРО" - це мережа медичних офісів, які здійснюють лабораторну діагностику. Компанія успішно працює на російському ринку з 1995 року. З 2010 року "Незалежна лабораторія ІНВІТРО" почала свою діяльність і в Україну, в місті Дніпропетровську.

Хоча наша компанія не так давно почала роботу в Україні, бренд ІНВІТРО вже впізнають, довіряють нашій лабораторії, з кожним днем все більше пацієнтів користується нашими послугами", - розповідає Лілія Котенко, менеджер по франчайзингу ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО". - "У найближчих наших планах - ще кілька офісів на території Дніпропетровська, а також у Дніпрозержинську. І, звичайно ж, розвиток франчайзингової мережі. Нашою пропозицією цікавляться досить багато потенційних партнерів з різних регіонів країни, ведуться переговори щодо нових відкриттів".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ІНВІТРО вдруге в Дніпропетровську

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank