28.01.2011

Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ

У продаж надійшов перший номер журналу, що цікаво і доступно розповідає про можливості своєї справи та франчайзингу

Наприкінці січня у продаж надійшов перший номер журналу про франчайзинг в Україні "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ". Видавцем журналу є міжнародна консалтингова компанія зі спеціалізацією у франчайзингу PROFIT system. В Україні PROFIT system належить також провідний інформаційний портал тематики франчайзингу Franchising.ua.

"Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" створений на основі 8-мирічного досвіду журналу Wlasny Biznes FRANCHISING, який PROFIT system видає в Польщі

"Видання створювалося на основі успішного восьмирічного досвіду аналогічного журналу Wlasny Biznes FRANCHISING, який наша компанія видає в Польщі", - розповідає Аркадіуш Слодковскі, Генеральний директор з видавництву компанії PROFIT system. - "Затребуваність тематики розвитку власної справи серед українських читачів дає нам впевненість у досягненні цілей, які поставлені перед журналом!" .

"Існує необхідність популяризації франчайзингу серед підприємців з усіх регіонів України та якісного розвитку ринку", - вважає директор українського офісу компанії PROFIT system Лілія Сідельник. - "Дуже багато підприємців у нашій країні просто не знають наскільки франчайзингова співпраця перспективна і цікава. Крім того, франчайзинг прямо впливає на розвиток підприємництва в Україні. На формування середнього прошарку населення - мотивованих і амбітних підприємців. На появу нових робочих місць. І як наслідок - на розвиток економіки України в цілому! Ця висока мета є місією PROFIT system. Саме вона спонукала нас до видання журналу Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ".

Журнал "Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ" - ділове видання, присвячене тематиці власного бізнесу, яке висвітлює тенденції ринків, аналізує розвиток різних галузей і можливість розпочати власну справу в них.

Головне завдання журналу - показати пересічному громадянину можливість працювати на себе, широкий спектр ідей та перспективи їх втілення в життя. А також запропонувати досвідченому підприємцю нові можливості інвестування, запуску додаткового, нового бізнесу. Розповісти про такий спосіб співпраці, як франчайзинг, його перспективи й переваги.

Пріоритет віддається розгорнутим аналітичним матеріалам, в яких читач знаходить глибокий різносторонній аналіз різних сфер бізнес-діяльності, дізнається про стан ринків і основних їх гравцях, отримує інформацію про перспективи відкриття власної справи, рекомендації щодо раціонального вкладення коштів.

Журнал "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" можна придбати в мережі супермаркетів "Ашан", "Мегамаркет", "Сільпо", магазинах відкритого доступу "Твоя Преса", а також замовити в інтернет-магазині порталу Franchising.ua інтернет-магазині порталу Franchising.ua (одиничний екземпляр або оформити передплату на рік).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank