Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ

П'ятниця
28.01.2011
У продаж надійшов перший номер журналу, що цікаво і доступно розповідає про можливості своєї справи та франчайзингу
 

Наприкінці січня у продаж надійшов перший номер журналу про франчайзинг в Україні "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ". Видавцем журналу є міжнародна консалтингова компанія зі спеціалізацією у франчайзингу PROFIT system. В Україні PROFIT system належить також провідний інформаційний портал тематики франчайзингу Franchising.ua.

"Видання створювалося на основі успішного восьмирічного досвіду аналогічного журналу Wlasny Biznes FRANCHISING, який наша компанія видає в Польщі", - розповідає Аркадіуш Слодковскі, Генеральний директор з видавництву компанії PROFIT system. - "Затребуваність тематики розвитку власної справи серед українських читачів дає нам впевненість у досягненні цілей, які поставлені перед журналом!" .

"Існує необхідність популяризації франчайзингу серед підприємців з усіх регіонів України та якісного розвитку ринку", - вважає директор українського офісу компанії PROFIT system Лілія Сідельник. - "Дуже багато підприємців у нашій країні просто не знають наскільки франчайзингова співпраця перспективна і цікава. Крім того, франчайзинг прямо впливає на розвиток підприємництва в Україні. На формування середнього прошарку населення - мотивованих і амбітних підприємців. На появу нових робочих місць. І як наслідок - на розвиток економіки України в цілому! Ця висока мета є місією PROFIT system. Саме вона спонукала нас до видання журналу Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ".

Журнал "Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ" - ділове видання, присвячене тематиці власного бізнесу, яке висвітлює тенденції ринків, аналізує розвиток різних галузей і можливість розпочати власну справу в них.

Головне завдання журналу - показати пересічному громадянину можливість працювати на себе, широкий спектр ідей та перспективи їх втілення в життя. А також запропонувати досвідченому підприємцю нові можливості інвестування, запуску додаткового, нового бізнесу. Розповісти про такий спосіб співпраці, як франчайзинг, його перспективи й переваги.

Пріоритет віддається розгорнутим аналітичним матеріалам, в яких читач знаходить глибокий різносторонній аналіз різних сфер бізнес-діяльності, дізнається про стан ринків і основних їх гравцях, отримує інформацію про перспективи відкриття власної справи, рекомендації щодо раціонального вкладення коштів.

Журнал "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" можна придбати в мережі супермаркетів "Ашан", "Мегамаркет", "Сільпо", магазинах відкритого доступу "Твоя Преса", а також замовити в інтернет-магазині порталу Franchising.ua інтернет-магазині порталу Franchising.ua (одиничний екземпляр або оформити передплату на рік).


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

популярне на форумі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план

Якщо розібратися, то для того, щоб почати свій бізнес у сфері АЗС, потрібен стартовий капітал...

1 коментар
остання 16.11.2018
Секрети успішності магазину одягу

Вот интересная статья о том, как можно открыть свой магазин нижнего белья...

3 коментар
остання 17.04.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
Секрети успішності магазину одягу

Ось інтернет магазин іспанської взуття https://elegante.com.ua/ там дуже гарне та елегантне взуття, а...

3 коментар
остання 03.01.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016