28.01.2011

Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ

У продаж надійшов перший номер журналу, що цікаво і доступно розповідає про можливості своєї справи та франчайзингу

Наприкінці січня у продаж надійшов перший номер журналу про франчайзинг в Україні "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ". Видавцем журналу є міжнародна консалтингова компанія зі спеціалізацією у франчайзингу PROFIT system. В Україні PROFIT system належить також провідний інформаційний портал тематики франчайзингу Franchising.ua.

"Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" створений на основі 8-мирічного досвіду журналу Wlasny Biznes FRANCHISING, який PROFIT system видає в Польщі

"Видання створювалося на основі успішного восьмирічного досвіду аналогічного журналу Wlasny Biznes FRANCHISING, який наша компанія видає в Польщі", - розповідає Аркадіуш Слодковскі, Генеральний директор з видавництву компанії PROFIT system. - "Затребуваність тематики розвитку власної справи серед українських читачів дає нам впевненість у досягненні цілей, які поставлені перед журналом!" .

"Існує необхідність популяризації франчайзингу серед підприємців з усіх регіонів України та якісного розвитку ринку", - вважає директор українського офісу компанії PROFIT system Лілія Сідельник. - "Дуже багато підприємців у нашій країні просто не знають наскільки франчайзингова співпраця перспективна і цікава. Крім того, франчайзинг прямо впливає на розвиток підприємництва в Україні. На формування середнього прошарку населення - мотивованих і амбітних підприємців. На появу нових робочих місць. І як наслідок - на розвиток економіки України в цілому! Ця висока мета є місією PROFIT system. Саме вона спонукала нас до видання журналу Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ".

Журнал "Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ" - ділове видання, присвячене тематиці власного бізнесу, яке висвітлює тенденції ринків, аналізує розвиток різних галузей і можливість розпочати власну справу в них.

Головне завдання журналу - показати пересічному громадянину можливість працювати на себе, широкий спектр ідей та перспективи їх втілення в життя. А також запропонувати досвідченому підприємцю нові можливості інвестування, запуску додаткового, нового бізнесу. Розповісти про такий спосіб співпраці, як франчайзинг, його перспективи й переваги.

Пріоритет віддається розгорнутим аналітичним матеріалам, в яких читач знаходить глибокий різносторонній аналіз різних сфер бізнес-діяльності, дізнається про стан ринків і основних їх гравцях, отримує інформацію про перспективи відкриття власної справи, рекомендації щодо раціонального вкладення коштів.

Журнал "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" можна придбати в мережі супермаркетів "Ашан", "Мегамаркет", "Сільпо", магазинах відкритого доступу "Твоя Преса", а також замовити в інтернет-магазині порталу Franchising.ua інтернет-магазині порталу Franchising.ua (одиничний екземпляр або оформити передплату на рік).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank