Киснева вода VitaoxyV йде у маси

Четвер
27.01.2011
Експерт Консалт Груп почала розвиток дистрибуційної мережі кисневої води VitaoxyV
 

У нашій країні в продаж надійшла киснева вода VitaoxyV. Ексклюзивним дистриб'ютором VitaoxyV в Україні є компанія "Експерт Консалт Груп", що пропонує партнерство з продажу кисневої води VitaoxyV для незалежних підприємців. Першим партнером компанії стала мережа фітнес клубів Sport life, ведуться переговори з іншими фірмами.

Компанія ТОВ "Експерт Консалт Груп" розпочала свою роботу у 2005 році в сфері медичного обладнання - кисневі концетратори, як автономне джерело медичного кисню для лікувальних закладів України. Зіткнувшись з проблемою забезпечення, лікувальних закладів, киснем, колектив компанії побачив цю проблему ширше - не стільки у вигляді дефіциту якісного кисню для клінік, скільки браком кисню для кожного жителя України.

"Зараз в нашій країні виріс попит на здоров'я в цілому. Тому ми можемо з упевненістю прогнозувати високу популярність кисневої води VitaoxyV. В Україні киснева вода - досить новий продукт, такого на нашому ринку ще не було. Цільовими групами кисневої води VitaoxyV є жінки, що піклуються про себе, своє здоров'я та красу, вагітні, діти, спортсмени", - розповідає представник компанії Віталій Пашковський.

Киснева вода VitaoxyV являє собою природно-структуровану питну воду, з джерела Бургштальквелле, що знаходиться на висоті 1000 метрів в природоохоронній зоні Австрійських Альп. Аналізи води, показали, що її якісні характеристики залишаються постійними, вода дуже м'яка, а вміст мінеральних солей - мінімальний. Там же, в Австрії вона насичується киснем і розливається в пляшки. Нова унікальна технологія дозволила збільшити вміст кисню у воді до величини більш ніж 55 мг/л, тоді як природний вміст - від 3 до 6 мг/л.

За словами Віталія Пашковського, партнерами можуть стати люди, які співпрацюють з різними ресторанами і взагалі всім сектором HoReCa, аптеками, фітнес-клубами, салонами краси. Також киснева вода може бути преставлена на полицях звичайних продуктових супермаркетів. Акцент у дистрибуції VitaoxyV спочатку буде робитися на аптеках.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва