27.01.2011

Киснева вода VitaoxyV йде у маси

Експерт Консалт Груп почала розвиток дистрибуційної мережі кисневої води VitaoxyV

У нашій країні в продаж надійшла киснева вода VitaoxyV. Ексклюзивним дистриб'ютором VitaoxyV в Україні є компанія "Експерт Консалт Груп", що пропонує партнерство з продажу кисневої води VitaoxyV для незалежних підприємців. Першим партнером компанії стала мережа фітнес клубів Sport life, ведуться переговори з іншими фірмами.

Компанія ТОВ "Експерт Консалт Груп" розпочала свою роботу у 2005 році в сфері медичного обладнання - кисневі концетратори, як автономне джерело медичного кисню для лікувальних закладів України. Зіткнувшись з проблемою забезпечення, лікувальних закладів, киснем, колектив компанії побачив цю проблему ширше - не стільки у вигляді дефіциту якісного кисню для клінік, скільки браком кисню для кожного жителя України.

"Зараз в нашій країні виріс попит на здоров'я в цілому. Тому ми можемо з упевненістю прогнозувати високу популярність кисневої води VitaoxyV. В Україні киснева вода - досить новий продукт, такого на нашому ринку ще не було. Цільовими групами кисневої води VitaoxyV є жінки, що піклуються про себе, своє здоров'я та красу, вагітні, діти, спортсмени", - розповідає представник компанії Віталій Пашковський.

Киснева вода VitaoxyV являє собою природно-структуровану питну воду, з джерела Бургштальквелле, що знаходиться на висоті 1000 метрів в природоохоронній зоні Австрійських Альп. Аналізи води, показали, що її якісні характеристики залишаються постійними, вода дуже м'яка, а вміст мінеральних солей - мінімальний. Там же, в Австрії вона насичується киснем і розливається в пляшки. Нова унікальна технологія дозволила збільшити вміст кисню у воді до величини більш ніж 55 мг/л, тоді як природний вміст - від 3 до 6 мг/л.

За словами Віталія Пашковського, партнерами можуть стати люди, які співпрацюють з різними ресторанами і взагалі всім сектором HoReCa, аптеками, фітнес-клубами, салонами краси. Також киснева вода може бути преставлена на полицях звичайних продуктових супермаркетів. Акцент у дистрибуції VitaoxyV спочатку буде робитися на аптеках.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Киснева вода VitaoxyV йде у маси

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank