27.01.2011

Киснева вода VitaoxyV йде у маси

Експерт Консалт Груп почала розвиток дистрибуційної мережі кисневої води VitaoxyV

У нашій країні в продаж надійшла киснева вода VitaoxyV. Ексклюзивним дистриб'ютором VitaoxyV в Україні є компанія "Експерт Консалт Груп", що пропонує партнерство з продажу кисневої води VitaoxyV для незалежних підприємців. Першим партнером компанії стала мережа фітнес клубів Sport life, ведуться переговори з іншими фірмами.

Компанія ТОВ "Експерт Консалт Груп" розпочала свою роботу у 2005 році в сфері медичного обладнання - кисневі концетратори, як автономне джерело медичного кисню для лікувальних закладів України. Зіткнувшись з проблемою забезпечення, лікувальних закладів, киснем, колектив компанії побачив цю проблему ширше - не стільки у вигляді дефіциту якісного кисню для клінік, скільки браком кисню для кожного жителя України.

"Зараз в нашій країні виріс попит на здоров'я в цілому. Тому ми можемо з упевненістю прогнозувати високу популярність кисневої води VitaoxyV. В Україні киснева вода - досить новий продукт, такого на нашому ринку ще не було. Цільовими групами кисневої води VitaoxyV є жінки, що піклуються про себе, своє здоров'я та красу, вагітні, діти, спортсмени", - розповідає представник компанії Віталій Пашковський.

Киснева вода VitaoxyV являє собою природно-структуровану питну воду, з джерела Бургштальквелле, що знаходиться на висоті 1000 метрів в природоохоронній зоні Австрійських Альп. Аналізи води, показали, що її якісні характеристики залишаються постійними, вода дуже м'яка, а вміст мінеральних солей - мінімальний. Там же, в Австрії вона насичується киснем і розливається в пляшки. Нова унікальна технологія дозволила збільшити вміст кисню у воді до величини більш ніж 55 мг/л, тоді як природний вміст - від 3 до 6 мг/л.

За словами Віталія Пашковського, партнерами можуть стати люди, які співпрацюють з різними ресторанами і взагалі всім сектором HoReCa, аптеками, фітнес-клубами, салонами краси. Також киснева вода може бути преставлена на полицях звичайних продуктових супермаркетів. Акцент у дистрибуції VitaoxyV спочатку буде робитися на аптеках.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank