25.01.2011

Кантрі Чікен відкрила представництво у РФ

На початку року в Москві почало роботу офіційне представництво Country Franchising Pty Ltd

З початку року в Москві працює офіційне Російське представництво Country Franchising Pty Ltd. Функції Російського офісу Кантрі Чікен тепер включають такі обов'язки, як: сприяння франчайзі у відкритті ресторану і наступна операційна підтримка, розвиток бренду на території РФ і інших країн СНД, удосконалення бази постачальників і партнерів, контроль за якістю продукції, аудит франчайзі.

Country Chicken робить ставку на здоровий фаст-фуд, використовуючи для приготування своїх страв спеціально розроблене, фірмове масло з насіння бавовни з відсутністю холестерину

"Російське представництво очолив В'ячеслав Кузьменков, що має безцінний досвід відкриттів ресторанів по сістемі франчайзинг", - розповідає Світлана Калілетс, фахівець компанії з міжнародних відносин, продажу та маркетингу. - "З 2007 року В'ячеслав старанно сприяв досягненню успіху Кантрі Чікен в Австралії та Новій Зеландії, а тепер бере контроль над розвитком бренду в Росії".

Паралельно з розвитком на російському ринку, Country Chicken також займається освоєнням на ринків країн СНД. Український ринок розглядається як надзвичайно цікавий і пріоритетний для відкриття ресторанів, тому компанія зараз цілеспрямовано налаштована на пошук партнерів-франчайзі, які будуть відкривати фаст-фуди Кантрі Чікен в різних куточках нашої країни.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Кантрі Чікен відкрила представництво у РФ

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank