21.01.2011

Росінтер придбав T.G.I. Friday’s у Варшаві

"Росінтер Ресторантс Холдинг" стала мастер-франчайзі торговельної марки TGI Friday’s в Польщі

Компанія "Росінтер", найбільший на російському ринку оператор в сегменті сімейних ресторанів, завершила операцію з придбання ресторану TGI Friday's. Операція дозволила ВАТ "Росінтер Ресторантс Холдинг" стати мастер-франчайзі торговельної марки TGI Friday's в Польщі, компанія отримала можливість ексклюзивного розвитку бренду на цій території.

Росінтер володіє правами на розвиток ресторанів під міжнародною торговельною маркою TGI Friday’s в 19 країнах Східної Європи, СНД і Балтії

Раніше ресторан T.G.I. Friday's у Варшаві протягом дванадцяти років перебував під управлінням компанії American Bistro Poland, франчайзі Carlson Restaurants Worldwide. Площа закладу становить 305 квадратних метрів, одночасно ресторан може прийняти 326 гостей.

"Росінтер" володіє правами на розвиток ресторанів під міжнародною торговельною маркою TGI Friday's в 19 країнах Східної Європи, СНД і Балтії", - прокоментував президент - генеральний керуючий ВАТ" Росінтер Ресторантс ХОЛДИНГ "Сергій Бешев. - "На сьогоднішній день ми управляємо 32 ресторанами під цією торговою маркою, 14 з яких розташовані в Чехії, Угорщині, Латвії, Україні, Білорусії, Казахстані та Польщі. Ми раді можливості продовжити розвиток цього світового бренду і дякуємо за величезну довіру правовласника - Carlson Restaurants Worldwide. Компанія докладе максимум зусиль, щоб її ресторани, завжди відповідали високим стандартами міжнародного бренду T. G. I. Friday's, а також бажає величезних успіхів нашої польській команді на цьому терені".

T.G.I. Friday's став шостим рестораном компанії в Польщі. Російський ресторанний холдинг "Росінтер" управляє ресторанами "IL Патіо" і "Планета Суші" у Варшаві, "Планета Суші" у Вроцлаві і TGI Friday's і "Планета Суші" в Познані. Всього під управлінням компанії працює 360 ресторанів, 107 з яких працюють за франчайзингом.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Росінтер придбав T.G.I. Friday’s у Варшаві

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank