Середа
29.12.2010
Після деякого тимчасового призупинення відкриття нових магазинів у кінці цього року Торговий Дім "Жива" йде у новий рік з планами подальшого розвитку мережі
 

Торговий Дім "Жива" у кінці цього року - восени та на початку зими - не відкривав нових магазинів, зосередившись на вдосконаленні та підтримці тих, що вже працюють. Як розказала редакції порталу Franchising.ua директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алфйорова, на наступний рік компанія планує нові відкриття.

"2010 рік був достатньо важким, але плідним. Я думаю, що з лютого наступного року ми відновимо програму відкриттів магазинів "Жива", і будемо розвиватися як якісно, так і кількісно", - розказала Єлизавета Алфйорова.

Наразі працює три власних магазина у Львові, Дніпропетровську та Києві та п'ятнадцять франчайзингових.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується