23.12.2010

Delta Sport стала мастер-франчайзі New Look в Україні

До кінця 2015 року по франчайзингу планується відкрити 25 магазинів

Компанія New Look - друга за обсягами продажів одягу в Британії - оголосила про плани по розширенню мережі своїх магазинів в Україні. У партнерстві з компанією Delta Sport Ukraine британці мають намір до кінця 2015 року на умовах франчайзингу відкрити 25 торговельних точок у найбільших містах нашої країни, - повідомляє газета "Дело".

Одяг New Look розрахований на покупців з достатком середнім і нижче середнього. Основною особливістю цього бренду є те, що колекції в магазинах оновлюються кожні два тижні

Перший український магазин британського бренду з листопада поточного року вже працює в Києві. Він відкрився у новому ТРЦ Sky Mall. Наступні чотири магазини до кінця літа 2011 року також будуть відкриті у столиці. Далі в планах New Look і Delta Sport - Донецьк та інші міста-мільйонники.

New Look працює з Delta Sport також у Росії. З початку 2009-го там відкрито півтора десятка магазинів. А за умовами договору, протягом п'яти років Delta Sport повинна запустити в РФ 96 точок загальною площею 70 тис. кв. м.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Delta Sport стала мастер-франчайзі New Look в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank