22.12.2010

T.S.City - сім магазинів за рік

За декілька років компанія планує стати найбільшою мережею магазинів одягу українського бренду, цього року відкриті 7 точок

За 2010 рік мережа фірмових магазинів одягу українського бренду T.S.City поповнилася сімома новими точками продажу. Дві з них є партнерськими і п'ять відкриті на умовах франчайзингу.

Фото пункту системи T.S.City

Компанія розробляє 4 колекції на рік: 2 основних - осінь/зима і весна/літо і 2 додаткових - новорічна колекція і одяг для літнього відпочинку

"У цілому рік для нас видався дуже гарним: у нас було багато відкриттів, як і великих, значущих, так і поменше", - розповідає Тетяна Карлова, керуючий партнер компанії "Дизайнерський центр. - "Ми відкрили магазин T.S.City в Донецьку, який дуже важливий для нас, він є стратегічним, а також найбільший за площею магазин у мережі - 125 кв.м - у Харкові. Крім того, зміцнилися наш відносини з франчайзі: люди, які пропрацювали з нами хоча б сезон, а хтось і більше вже, стали краще цей бізнес відчувати. У свою чергу ми стали краще відчувати їх, розуміти, що потрібно нашим франчайзі, і цей тандем піднявся на новий якісний рівень".

За словами Тетяни Карлової, в першу чергу в планах на наступний рік - поліпшення роботи вже існуючих магазинів, збільшувати ефективність продажів, підвищувати показники. Звичайно, далі мережа також буде розвиватися по франчайзингу. Найбільш пріоритетними для відкриттів компанія зараз називає такі міста, як Запоріжжя, Дніпропетровськ і багато невеликих міст від 150 тис. населення.

"У нас достатньо прийнятні ціни, нормальний середній чек, і навіть для міста з населенням від 150 тисяч наш формат магазина може успішно працювати", - впевнена Тетяна Карлова.

Компанія "Дизайнерський Центр" працює в Україні з 2007 року, спочатку основною діяльністю була оптова торгівля одягом. З 2009 року "Дизайнерський Центр" почав відкривати власні магазини під брендом T.S.City і пропонувати концепцію франчайзингу. Перший магазин був відкритий у листопаді 2009 року. Зараз магазини T.S.City можна зустріти в Києві, Чернігові, Житомирі, Одесі, Сумах, Миколаєві, Донецьку та Харкові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank