22.12.2010

T.S.City - сім магазинів за рік

За декілька років компанія планує стати найбільшою мережею магазинів одягу українського бренду, цього року відкриті 7 точок

За 2010 рік мережа фірмових магазинів одягу українського бренду T.S.City поповнилася сімома новими точками продажу. Дві з них є партнерськими і п'ять відкриті на умовах франчайзингу.

Фото пункту системи T.S.City

Компанія розробляє 4 колекції на рік: 2 основних - осінь/зима і весна/літо і 2 додаткових - новорічна колекція і одяг для літнього відпочинку

"У цілому рік для нас видався дуже гарним: у нас було багато відкриттів, як і великих, значущих, так і поменше", - розповідає Тетяна Карлова, керуючий партнер компанії "Дизайнерський центр. - "Ми відкрили магазин T.S.City в Донецьку, який дуже важливий для нас, він є стратегічним, а також найбільший за площею магазин у мережі - 125 кв.м - у Харкові. Крім того, зміцнилися наш відносини з франчайзі: люди, які пропрацювали з нами хоча б сезон, а хтось і більше вже, стали краще цей бізнес відчувати. У свою чергу ми стали краще відчувати їх, розуміти, що потрібно нашим франчайзі, і цей тандем піднявся на новий якісний рівень".

За словами Тетяни Карлової, в першу чергу в планах на наступний рік - поліпшення роботи вже існуючих магазинів, збільшувати ефективність продажів, підвищувати показники. Звичайно, далі мережа також буде розвиватися по франчайзингу. Найбільш пріоритетними для відкриттів компанія зараз називає такі міста, як Запоріжжя, Дніпропетровськ і багато невеликих міст від 150 тис. населення.

"У нас достатньо прийнятні ціни, нормальний середній чек, і навіть для міста з населенням від 150 тисяч наш формат магазина може успішно працювати", - впевнена Тетяна Карлова.

Компанія "Дизайнерський Центр" працює в Україні з 2007 року, спочатку основною діяльністю була оптова торгівля одягом. З 2009 року "Дизайнерський Центр" почав відкривати власні магазини під брендом T.S.City і пропонувати концепцію франчайзингу. Перший магазин був відкритий у листопаді 2009 року. Зараз магазини T.S.City можна зустріти в Києві, Чернігові, Житомирі, Одесі, Сумах, Миколаєві, Донецьку та Харкові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
T.S.City - сім магазинів за рік

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank