Понеділок
13.12.2010
Французська мережа супермаркетів Intermarche налічує вже 156 супермаркетів у Польщі
 

Французська Група Мушкетерів розвиває за допомогою франчайзингу в Польщі супермаркети під брендами Intermarche та Bricomarche. В листопаді до мережі приєдналося 4 нових магазини, таким чином загальна кількість магазинів Intermarche на території сусідньої країни нараховує вже 156 супермаркетів, Bricomarche - 72. Загалом з компанією співпрацює вже 185 підприємців.

"Всі нові наші магазини відкриваються у новому форматі: при супермаркетах працюють АЗС. Таким чином ми пропонуємо нашим клієнтам комплексні послуги. Зараз вже 27 таких точок, в майбутньому ми плануємо, що всі наші супермаркети працюватимуть у такому форматі", - розказує Марек Феруга, Генеральний директор Групи Мушкетерів.

Обидві концепції розвиваються на умовах франчайзингу. Мережа присутня у восьми європейських країнах - Франції, Бельгії, Польщі та на Балканах. У 2009 році оборот компанії склав 34 млрд євро.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується