10.12.2010

ERA буде скорочувати витрати компаній в Україні

Expense Reduction Analysts шукає партнера, який буде ексклюзивно представляти компанію в Україні

Expense Reduction Analysts (ERA) - найбільша у світі консалтингова компанія, що займається скороченням нестратегічних операційних витрат компаній-клієнтів. Більше, ніж зі ста різними видами витрат працюють консультанти Expense Reduction Analysts. Це - кур'єрські послуги, послуги з прибирання приміщень, поштові послуги, закупівлі канцелярських товарів, страхування, логістику, енергетику, утилізації відходів тощо. Expense Reduction Analysts співпрацює вже з більш, ніж 900 партнерами у 40 країнах світу. Зараз компанія шукає партнера, який буде ексклюзивно представляти Expense Reduction Analysts на території України на умовах мастер-франчайзингу.

Консультанти Expense Reduction Analysts працюють у 40 країнах світу

"Дослідження Expense Reduction Analysts показали, що 90% компаній у всьому світі мають непотрібні нестратегічні витрати, які складають зазвичай 10-20%. Ми знаємо як ці витрати можна скорочувати, і готові поділитися своїми знаннями та досвідом з партнером з України", - розказує Фред Марфліт, Генеральний директор Expense Reduction Analysts.

Мастер-франчайзі Expense Reduction Analysts в нашій країні матиме можливість не тільки надавати послуги клієнтам, але також є власником ексклюзивних прав на залучення окремих франчайзі в країні і заробляти відсотки від їх доходів. Договір про співпрацю з Expense Reduction Analysts укладається на термін мінімум 10 років, з можливістю продовження на 30 років або довше.

Компанія заснована у 1992 році у Великобританії. Сьогодні клієнтами Expense Reduction Analysts у всьому світі є великі та середні компанії, серед яких: IKEA, Unilever, Volkswagen, Hewlett Packard, Siemens, Pfizer, adidas, TNT, SAP, Dell, навіть такі консалтингові фірми, як Deloitte та Ernst & Young.

Концепція успішно зарекомедувала себе в багатьох європейських країнах. Півтора року тому Expense Reduction Analysts за допомогою мастер-франчайзингу вийшла на ринок сусідньої Польщі і за рік часу залучила 10 франчайзі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ERA буде скорочувати витрати компаній в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank