ERA буде скорочувати витрати компаній в Україні

П'ятниця
10.12.2010
Expense Reduction Analysts шукає партнера, який буде ексклюзивно представляти компанію в Україні
 

Expense Reduction Analysts (ERA) - найбільша у світі консалтингова компанія, що займається скороченням нестратегічних операційних витрат компаній-клієнтів. Більше, ніж зі ста різними видами витрат працюють консультанти Expense Reduction Analysts. Це - кур'єрські послуги, послуги з прибирання приміщень, поштові послуги, закупівлі канцелярських товарів, страхування, логістику, енергетику, утилізації відходів тощо. Expense Reduction Analysts співпрацює вже з більш, ніж 900 партнерами у 40 країнах світу. Зараз компанія шукає партнера, який буде ексклюзивно представляти Expense Reduction Analysts на території України на умовах мастер-франчайзингу.

"Дослідження Expense Reduction Analysts показали, що 90% компаній у всьому світі мають непотрібні нестратегічні витрати, які складають зазвичай 10-20%. Ми знаємо як ці витрати можна скорочувати, і готові поділитися своїми знаннями та досвідом з партнером з України", - розказує Фред Марфліт, Генеральний директор Expense Reduction Analysts.

Мастер-франчайзі Expense Reduction Analysts в нашій країні матиме можливість не тільки надавати послуги клієнтам, але також є власником ексклюзивних прав на залучення окремих франчайзі в країні і заробляти відсотки від їх доходів. Договір про співпрацю з Expense Reduction Analysts укладається на термін мінімум 10 років, з можливістю продовження на 30 років або довше.

Компанія заснована у 1992 році у Великобританії. Сьогодні клієнтами Expense Reduction Analysts у всьому світі є великі та середні компанії, серед яких: IKEA, Unilever, Volkswagen, Hewlett Packard, Siemens, Pfizer, adidas, TNT, SAP, Dell, навіть такі консалтингові фірми, як Deloitte та Ernst & Young.

Концепція успішно зарекомедувала себе в багатьох європейських країнах. Півтора року тому Expense Reduction Analysts за допомогою мастер-франчайзингу вийшла на ринок сусідньої Польщі і за рік часу залучила 10 франчайзі.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується