07.12.2010

Технічних студій Винахідник стає більше

Почав роботу новий клуб Винахідник в Києві, вже декілька місяців працює франчайзингова студія в Харкові

Почала роботу нова власна технічна студія "Винахідник" у Києві на Позняках. Ця точка є показовою: в ній представлені всі освітні напрямки LEGO.

На заняттях у Технічних студіях діти вчаться конструювати роботів, вивчають ази мов програмування

LEGO-освіта - це навчання дітей через конструювання, створення різних моделей, які пов'язані з реальним життям, своїми руками. У 1980 році в Данії був створений інститут LEGO-Education, в якому були розроблені спеціальні програми, методичні комплекси, цілісна концепція навчання. LEGO-освіта зараз використовується більше ніж у 40 країнах світу. В Україні офіційним представником є компанія "Пролего", що розвиває Мережу Технічних студій "Винахідник".

"Інтерес до цього бізнесу з боку підприємців зростає", - розповідає директор компанії "Пролего" Оксана Стоєцька. - "Особливо тепер, після відкриття студії в Києві, коли потенційні підприємці можуть приїхати і подивитися, як все це виглядає і як працює".

З вересня цього року також працює франчайзингова студія "Винахідник" в Харкові. Зараз ведуться переговори щодо відкриття точок ще в декількох містах країни.

Компанія пропонує франчайзинг для великих міст країни, в Києві ж відкриваються власні студії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Технічних студій Винахідник стає більше

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank