Interface Financial Group

Interface Financial Group
Інформація про систему
Опис системи

Історія
Міжнародна компанія Interface Financial Group одна з провідних компаній, що надає фінансові послуги, в першу чергу, для малого бізнесу та підприємців, які знаходяться на початковому етапі розвитку. Interface Financial Group допомагає прискорити грошовий потік та поліпшити свій бізнес за допомогою унікальної послуги - дисконтування рахунків-фактур. Надає клієнтам більш легкий доступ до капіталу, і пропонує рішення, яке покращує рух грошових коштів через дисконтування рахунків-фактур.

Компанія була заснована в 1972 році. З 1990 року успішно розвивається за франчайзинговою схемою. В даний час має більше 190 партнерів у всьому світі.

Центральні офіси компанії розташовані в Маркеме (провінція Онтаріо, Канада), і в Бетесді (штат Меріленд, США).

Останні вісім років Interface Financial Group присутня у списку 500 найбільших франчайзингових систем журналу Entrepreneur. А з 2012-го року - у списку 100 кращих франчайзингових компаній. Компанія є володарем "World Class" Франшиз Дослідницького інституту - Премія за роботу по забезпеченню ідеальної підтримки для своїх клієнтів.

Місія
Місія Interface Financial Group проста: забезпечення клієнтів більш швидким потоком готівкових коштів через перевірену бізнес-модель дисконтування рахунків, для забезпечення простої бізнес-моделі, та можливості гарного прибутку.

Дисконтування рахунків-фактур
Дисконтування рахунків-фактур є "зрілою" фінансовою послугою, попит на яку постійно зростає. На відміну від факторингових компаній, послуги яких спрямовані, в першу чергу, на середні та великі підприємства, дисконтування рахунків-фактур призначене - для невеликих. Клієнти - нещодавно створені компанії або ті, які все ще перебувають на стадії розробки та розвитку, і мають річний оборот на низькому рівні факторингу. У Європі більше використовуються послуги факторингу, ніж у США, так що і можливостей більше.

Послуги компанії основані на створенні відносин з клієнтами, тому кращими кандидатами на франчайзі є особи, у яких є досвід роботи у банківській сфері, брокерській, бухгалтерського обліку, факторингу або із аналогічними фінансовими послугами.

Точок франчайзингових

США (141), Канада (14), світ (38)

Фото пункту системи
Interface Financial Group
Інформація для франчайзі
Підтримка для франчайзі
  • Навчання у офісі (2 дні) і розташування франчайзі (3-5 днів);
  • Регулярна підтримка: інформаційний бюлетень, зустрічі, колл-центр, ІТ-системи;
  • Маркетингова підтримка;
  • Телемаркетинг.
Передбачувана сума інвестицій

Загальна сума інвестицій становить від $50-100 тис., у тому числі початковий внесок у розмірі $39 000. Договір укладається на 10 років з можливістю його продовження.

Основні вимоги

Очікується, що франчайзі буде самостійно здійснювати свою діяльність.

Навики, які повинні характеризувати франчайзі:

  • переговори і комунікації (усно і письмово);
  • здатність приймати рішення;
  • здатність вирішувати проблеми - здатність рухатися "у рамках принципів";
  • здатність будувати відносини з клієнтами;
  • самодисципліна;
  • досвід роботи з фінансовими операціями.
Інформація про франчайзера
The Interface Financial Group
+386 51 38 66 66
mdeznak@matchpointnetwork.com
www.interfacefinancial.com
Контактна особа

Мілош Дежнак (англійська мова)
skype: mdeznak_matchpoint

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank