CIPO&BAXX

CiPO&BAXX
Інформація про систему
Опис системи

Продукцію міжнародного бренду CiPO&BAXX можна знайти в Сполучених Штатах, Австралії та Європі. Ексклюзивні права на розвиток торговельної марки в Центральній та Східній Європі належать компані Yilba Tekstil. В цьому регіоні мережа розвивається лише за партнерською схемою. В Польщі під брендом CiPO&BAXX працюють 42 франчайзингові магазини.

CiPO&BAXX - це марка одягу, заснована ще в 1996 році. В асортименті виробника представлені екстравагантні джинси, сорочки, куртки, взуття та аксесуари. Одяг відзначається високою якістю та увагою до деталей у поєднанні з оригінальним дизайном. Саме це дозволило CiPO&BAXX отримати провідні позиції на ринку.

Колекції CiPO&BAXX адресовані чоловікам та жінкам, які хочуть підкреслити свою індивідуальність та не бояться відрізнятися від натовпу.

Тепер у Вас є шанс стати власником магазину CiPO&BAXX в Україні.

Приєднуйтесь до нашої мережі!

Точок франчайзингових
42 магазини в Польщі та кілька сотень магазинів в Австралії, Франції, Італії, Південній Африці, Угорщині, Нідерландах, Німеччині, Росії, Іспанії, Швеції, Туреччині та США.
Фото пункту системи
Cipo&Baxx
Інформація для франчайзі
Підтримка для франчайзі
Ми пропонуємо два варіанти співпраці:

BRAND STORE

  • не передбачає ніяких зборів і комісій;
  • партнер отримує необхідний фірмовий інвентар: дерев'яні вішалки для одягу з логотипом компанії, штори, плакати, сумки та інші рекламні продукти;
  • партнеру надаються ексклюзивні права продажу марки в місті, торговому центрі і т.д;
  • партнеру надається пріоритетна можливість для придбання товарів за спеціальними цінами;
  • прибуток на продукцію становить 100% від валової ціни покупки.

MULTI BRAND store чи CORNER (партнер може вибрати 2-3 існуючі бренди для сумісного продажу, або може додати бренд для продажу в уже існуючий магазин)

  • не передбачає ніяких зборів і комісій;
  • товар закуповується за вимогою;
  • прибуток від продукції становить 100% від валової ціни покупки.

У співпраці бренду з кількома магазинами або веб-магазинами немає контрактів (ця форма не гарантує ексклюзивність міста). Клієнти купують товари в міру необхідності.

Також, ми надаємо маркетингову підтримку: білборди, реклама на радіо, в журналах. Ми також можемо спонсорувати концерти і т.д.

Передбачувана сума інвестицій
Ліцензійні збори та комісія з обороту не стягуються.
Обсяг інвестицій залежить від розміру та місця розташування магазину.
Основні вимоги
  • площа від 50 м2
  • привабливе місце розташування бізнесу
Інформація про франчайзера
Yilba Tekstil Sp. z o.o.
ul.Farbiarska 69, 02-862 Warszawa, Польща
+48 504 530 085
+48 22 648 80 49
erdalcelik@cipoandbaxx.pl
cipoandbaxx.pl
Контактна особа
Ердал Целік

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank