форум до статті: TUI Group стала найбільшою у світі

2015-05-05

TUI Group стала найбільшою у світі

Українська компанія анонсувала лояльні умови співпраці та поставила нові цілі перед собою

Із наближенням травневих свят і майбутніх літніх відпусток туристичний ринок України відчутно пожвавився, незважаючи на негативні тенденції в економіці країни. «Сподіваємося, що позитивна динаміка продажів турів від TUI Ukraine збережеться увесь сезон. Насамперед хотілося б сказати про те, що в кінці 2014 року відбулося злиття німецької TUI AG і британської TUI Travel PLC, у результаті якого утворена TUI Group - найбільша в світі група компаній у сфері туризму. Об'єднання споріднених підприємств на рівні менеджменту збільшить ефективність бізнес-процесів у компанії, відкриваючи нові можливості для розвитку глобальної TUI», - ділиться Владислав Колесник, керівник відділу розвитку департаменту франчайзингу TUI Україна.

TUI Ukraine
06.08.2017
коментарі: 1
*.rdns.100tb.com

А я вот никогда не понимала зачем обращаться в турагенство, если можно организовать свой отпуск самостоятельно? Сейчас же столько разных сервисов для поиска билетов и отелей, допустим вот этот https://triptorg.ru/ на мой взгляд он самый удобный.

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank