форум про статтю: L’Oreal спробує франчайзинг в Україні 246

Добрый день! 09.01.2012 *.creepsness.interval.volia.net

Как можно с вами связаться для того чтобы обсудить данный проэкт????

Татьяна 17.02.2012 *.bvu.dp.sovam.net.ua

Давно мечтала увидеть продукцию The Body Shop на украинском рынке. Понятное дело, на начальном этапе компания столкнется с трудностями, связанными, с нашим ментелитетом. Другое дело, сколько украинок перестанут возить тяжелые чемоданы с любимой продукцией из заграничных командировок, а смогут просто купить в своем городе! Интересует франшиза или работа в компании. Тел.0973367420

Марина 05.03.2012 *.50-unused.psts.net.ua

Здравствуйте, не могли бы вы предоставить информацыю по поводу франшизы на The Body Shop. Мне интересна стоимость и список условий . Мой электронный адрес Lviza_2005@rambler.ru Заранее благодарю

Юлия 28.12.2012 *.z51-get13.customer.top.net.ua

2

Здравствуйте, сообщите мне пожалуйста об условиях сотрудничества по данной франшизе?

Юлия 28.12.2012 *.z51-get13.customer.top.net.ua

2

jbabylo@yandex.ru, 0966498864

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.