форум до статті: LESS SPOON - в HoReCa

2010-11-19

LESS SPOON - в HoReCa

У серпні цього року на ринку з’явився чай LESS SPOON в інноваційних мультистіККах, з того часу компанія почала співпрацю з 370 партнерами

Less Spoon - інноваційний чайний мультистіКК, який виконує функцію ложки. Індивідуальна прозора, герметична упаковка для кожного мультистіККа Less Spoon, оберігає його від контакту з навколишнім середовищем і руками (бармена). Кожен мультістіКК Less Spoon має 836 отворів для ефективного персонального заварювання. Компанія ТОВ "МУЛЬТИПРОДУКТ" володіє ексклюзивною запатентованою технологією виробництва, яка дозволяє значно зменшити собівартість продукції, в порівнянні з аналогами у світі. Для наповнення мультистіККів Less Spoon використовується елітний сорт чаю "Ассам". Компанія почала роботу близько року тому, виробництво було запущено в червні 2010, в продаж чай LESS SPOON поступив у серпні. З того часу з компанією співпрацює вже більше 370 партнерів.

08.11.2011
потребитель
*.227.234.50

Очень понравился принципиально новый подход к упаковке, но содержание по качеству приближается к чаям \"Принцесса\" с нижней стороны

09.11.2011
Kl
*.dsl.pool.telekom.hu

ну Ви знаєте, респект вам за співпрацю з УкрЗалізницею! Згідна, сам чай - просто окей, нічого особливого (в залежності до чого рівняти звичайно), але коли сьогодні вночі їхали групою в вагоні, і нам провідник дав оцей чай - пів години всі обговорювали (а це бізнесмени) оригінальність ідеї самого способу подачі чаю, і перспективність бізнесу.. отакої..

07.02.2012
Елена
*.200.24.89

В поезде пила этот чай.Понравилась Не содержание,но форма.Для подарка-то где купить?

10.02.2012
Виктор
*.201.162.89.kv.sovam.net.ua

Спасибо за интерес к нашей продукции. Купить можно у официального дистрибьютора компании ФТФ. Контактный телефон 044-383-85-06 или 050-735-52-27.

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank